00
0
هیچ محصولی در سبد خرید نیست!

به سایت بازارعلاءالدین خوش آمدید

 

about-us
 

سایت بازار علاءالدین
 

تاریخچه:

وب سایت بازار علاءالدین در پاییز 1396 پیاده سازی شده است . بازار علاءالدین یک پلتفرم کاملا متفاوت در زمینه فروش محصولات دیجیتال بوده تا بتواند برای کسب و کارها مشتری را مستقیما به فروشنده وصل کند و واسطه ها را حذف کند.

در سایت بازار علاءالدین همیشه پرسود باشید:

اگر شما یک فروشنده کالای دیجیتال هستید که دنبال یک بازار پرسود با میلیون ها مشتری هستید و نیاز به یک دفتر یا مغازه در پاساژ های معروف کشور  دارید، بدون هزینه زیادی میتوانید فروشگاه خود را به صورت مجازی در سایت بازار علاءالدین راه اندازی کنید.

اگر شما سعی دارید به صورت فردی برای بالا بردن مهارت های خود در جهت کسب و کار قصد دارید از آموزش آنلاین استفاده کنید : تاپ لرن کی از بهترین

سایت بازار علاءالدین چطور به شما کمک میکند ؟

سایت بازار علاءالدین جستجوگر کالا و فروشگاه اینترنتی است که خریداران را به فروشندگان متصل میکند و فرایند خرید را تسهیل مینماید و با به وجود آوردن یک فضای رقابتی باعث تعدیل قیمت ها میشود در نتیجه خریدار کالا ها را با قیمت ارزان تر خریداری کرده  و همچنین تمام انتخاب های خود را در یکجا مشاهده می کند و این امر باعث خرید بهتر و ارزانتر و آگاهی از قیمت واقعی اجناس می شود.

 لازم به ذکر است که سایت بازار علاءالدین فروشگاه اینترنتی نمی باشد و  هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع  برای جستجو، مقایسه و معرفی کالا و فروشگاه های اینترنتی می باشد در واقع سایت بازار علاءالدین مشابه گوگل یا یک موتور جستجو برای فروشگاه های اینترنتی و خرید است که به کاربر کمک میکند کالا را با بهترین قیمت خریداری کند  اما در نهایت خرید از سایت بازار علاءالدین انجام نمی شود و خریدار برای خرید از وب سایت فروشنده کالا خرید خود را انجام میدهد و سایت بازار علاءالدین هیچگونه دخالتی در عملیات خرید کاربر ندارد.

تمامی حقوق برای سایت بازار علاءالدین محفوظ است.

 

سوالات متداول

فروشنده و خریدار

سایت بازار علاءالدین چیست؟

سایت بازار علاءالدین یک بستر برای تمامی فروشندگان کالاهای دیجیتال است که نیاز به مغازه یا فروشگاه در پاساژهای مطرح کشور دارند.

سایت بازار علاءالدین چه کمکی به فروشندگان میکند؟

یک بازار دیجیتال برای تمامی فروشندگان کالاهای دیجیتال است تا بتوانند بدون دغدغه اجاره مغازه به فروش کالاهای خود بپردازند.

سایت بازار علاءالدین چه کمکی به خریداران میکند؟

بدون واسطه و بدون نگرانی از قیمت های بالا به خرید از فروشندگان کالاهای بازار علاءالدین می پردازد.


پرداخت

دریافت هزینه تعرفه های سایت بازار علاءالدین

سایت بازار علاءالدین برای فروشندگان و مغازه داران پاساژ های علاءالدین و چهارسو و بیشتر پاساژ های خیابان جمهوری و اطراف به صورت رایگان است و برای سایر افراد که از نقاط دیگر کشور میخواهند یک فروشگاه در سایت بازار علاءالدین داشته باشند شامل هزینه ای ناچیز است.

پرداخت هزینه کالاهای خریداری شده

سایت بازار علاءالدین هیچ دریافت وجهی از خریدار دریافت نمی کند و فقط به عنوان یک مرجع کامل از کالاهای فروشندگان پاساژ علاءالدین است.


دریافت کالا

کالای خریداره شده را چطور دریافت کنم؟

سایت بازار علاءالدین هیچ ارسال کالایی ندارد و فقط به عنوان یک مرجع فروش فعالیت میکند و برای پیگیری سفارش باید با خریدار یا وسایت فروشگاهی که کالا را خریداری کرده اید مراجعه کنید.

فروشندگان و مغازه داران پاساژ های علاءالدین

تمامی افرادی که در پاساژهای علاءالدین و سایر پاساژ های اطراف مغازه دارند و یا فروشنده هستند میتوانند به صورت کاملا رایگان در سایت ثبت نام و کالاهای خود را ثبت کنند.

چطور میتوانم سفارشم را در سایت بازار علاءالدین پیگیری کنم ؟

1.وارد حساب کاربری خود در سایت بازار علاءالدین شوید.

2.روی گزینه سفارش های من  کلیک کنید.

3.با کلیک روی گزینه مشاهده سفارش   میتوانید جزییات سفارش خود را مشاهده کنید.